Mesaj gönder
Ana sayfa

Dongguan Yuxing Machinery Equipment Technology Co., Ltd.

şirket Profili

Yuxing grubu, kapitone makine endüstrisi alanında Çin'in önde gelen üreticilerinden biridir.Şirketimizin ürettiği ürünler: bilgisayarlı mekik çok iğneli kapitone makinesi, bilgisayarlı mekiksiz çok iğneli kapitone makinesi, bilgisayarlı tek iğneli kapitone makinesi, bilgisayarlı kapitone embeoidery makinesi, kesme makinesi, bobin sarıcı, 10'dan fazla ürün çeşidi ile.Profesyonel kapitone nakış ekipmanı üretim ve hassas parça işleme işletmelerinden biri olarak bilimsel araştırma ve geliştirme, işleme ve üretim, satış işlemleri, satış sonrası hizmet koleksiyonudur.

Dongguan Yuxing: Yuxing grubunun başkanı.

Çin Dongguan Yuxing Machinery Equipment Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

Hunan Yuxing: Yeni fabrika.Hunan eyaletinde bulunur.

Çin Dongguan Yuxing Machinery Equipment Technology Co., Ltd. şirket Profili 1

Shenzhen Yuxing: esas olarak parça üretmek

Çin Dongguan Yuxing Machinery Equipment Technology Co., Ltd. şirket Profili 2

 

 

 

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Yuxing Machinery, 2002 yılında kuruldu.Yıllar boyunca, Yuxing makineleri, ülke çapında en çok satan hizmetin istikrarlı kalitesi ve kalitesiyle, ofisleri ve yerleşik teknik servis personeli ile ülkede 10'dan fazla büyük ve orta ölçekli şehir.

Aynı zamanda, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Avrupa, Güney Amerika, Afrika ve ilgili sektörlerdeki diğer ülke ve bölgelere ihraç edilen ürünler iyi bir üne sahiptir.

Her zaman "önce kalite, önce müşteri, bütünlük yönetimi, kredi durumu" ilkesine bağlı kalıyoruz.Pazar koşullarında yaşanan kıyasıya rekabet içinde hızla ilerlemeye, rekabette kendini geliştirmede sürekli yenilikler yapmaya, hizmette kendini geliştirmeye, modern iş felsefesi, mükemmel ürünler, müşterilerimize kaliteli hizmet geri ödemesi ile devam ediyoruz.

<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

İş türü

Üretici

Markalar : YUXING

No. Çalışanları : 50~100

Yıl kurulan : 2002

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Dongguan Yuxing Machinery Equipment Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Dongguan Yuxing Machinery Equipment Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Dongguan Yuxing Machinery Equipment Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Dongguan Yuxing Machinery Equipment Technology Co., Ltd. Sertifikalar